Özel Tasarım Projeler


Alternatif enerji araçları (elektromobil, hidromobil), insansız denizaltı (AUV), insansız hava aracı (İHA), drone gibi özel tasarımlarınızın üretimi yapılmaktadır.

Üniversite ve liselerin elektromobil ve hidromobil için kendi tasarımları olan araçlar firmamız bünyesinde üretilmektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda çelik, alüminyum veya karbonfiber şasi, fiberglass veya karbonfiber kabuk, kompozit kalıp ve köpük model 3 boyutlu tasarımlarınıza uygun olarak üretilerek tedariki sağlanmaktadır. İstenildiği takdirde anahtar teslim araçlar üretilerek yarışlar için hazırlanmaktadır.
Endüstriyel ürün, prototip veya hobi amaçlı, size özel tasarım ve üretim imkanı..
Endüstriyel ürün, prototip veya hobi amaçlı; insansız hava taşıtı (İHA), insansız denizaltı (AUV), drone, yelkenli, tekne gibi tasarımlarınızın imalatı firmamız bünyesinde yapılmaktadır. CNC modelleme, kalıplama, vakumlu fiberglass, karbonfiber imalatlarla taleplerinize çözüm bulunulmaktadır.

Yüksek Tecrübe, Kaliteli Üretim


Otomotiv, makine, denizcilik, medikal ve savunma sanayi sektörlerine yönelik ürün yelpazemiz ile CTP, polyester-fiberglass, vinilester-fiberglass, epoksi-fiberglass, epoksi-karbonfiber gibi kompozit ürünlerin tasarlanması, modellenmesi, kalıplanması ve üretilmesi işlemlerinin tamamı kaliteli ve garantili işçilik ile Aka Kompozit'te.