HAKKIMIZDA

AKA KOMPOZİT 2012 yılında Limited Şirket olarak kurulmuştur. Kompozit sektörüne tırmanma duvarı ve tutamak imalatı ile giren AKA KOMPOZİT müşteri talepleri doğrultusunda otomotiv, makine, medikal ve savunma sanayi sektörlerine yönelik ürün yelpazesini genişletmiştir.

AKA KOMPOZİT yenilikçi ve özgün tasarımlarıyla spor ve eğlence sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Müşterilerine her tırmanma duvarı için farklı tasarımlar sunarak tasarımları görsel sunum ve statik hesaplamalarla desteklemektedir. Tırmanma duvarı panelleri, çelik konstrüksiyon, tırmanma duvarı tutamaklarının imalatı ve montaj işlemlerinin tamamı firma bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

AKA KOMPOZİT üretimini 600 m² Saraykent Sanayi Bölgesindeki tesiste yapmaktadır. Tesis bünyesinde Ar-Ge birimi, tasarım birimi, kaynak atölyesi (Gazaltı, TIG), model atölyesi, fiberglass döküm atölyesi ve temiz oda bulundurmaktadır. Son teknolojilerin kullanıldığı tesiste 15 personel çalışmaktadır.

AKA KOMPOZİT ISO 9001-2008 Kalite Yönetimi Belgesi, ISO 14001 Çevre Yönetimi Belgesi ve OHSAS 18001 İş Güvenliği Belgelerine sahiptir.

 

MİSYON

Sahip olduğumuz kaliteli insan kaynağımız ve tecrübemizle, her alandaki gelişmeleri takip ederek, müşterilerimizin projelerinde verimli ve başarılı olmaları için uluslararası kalite standartlarında, çevreye duyarlı, ileri teknoloji avantajlarını kullanarak ürün ve hizmet sunmak.

 

VİZYON

Teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, araştırma ve geliştirmeye ağırlık vererek bu gelişimi yönlendiren, yurtiçinde ve yurtdışında anahtar teslimi çözümler sunan, yatırımcı ve girişimciler için güvenilir bir iş ortağı olan, çevreye, insanlığa ve geleceğe faydalı alanlarda faaliyette bulunan bir dünya şirketi olmak.

 

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ;

Müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlayabilmek ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, sektöründe rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.